Shoot toimus 21.01.2018, kui Milena oli veel kõhus ehk ootasin beebit juba 8 kuud. Seal oli ikka väga libe. Inimesi oli palju. Kui hakkasime tegutsema siis teised hakkasid meid pildistama :D Instagrammis leidsin mõned pildid ka teistelt inimestelt. 
Modell oli väga tubli. Suutis olla nii õhukuselt riides sellise ilmaga, kuigi jasemed ikkagi läksid punaseks-lillaks, mis on arusaadav. Pärast soojendasime autos ja jõime teed.
Teen koostööd juba mõnda aega koos Birgitiga, kes on teine fotograaf. Birgit kutsus Anna Murulauk jumestust tegema, alates sellest projektist oleme teinud koostööd. 
...
Alates 2019 a. on võimalik valida kahe jumestaja vahel: Anna Murulauk või Liisu Miitman
...
Selle projekti jaoks ma tegin ka peaehet, mida näete piltidel. Kõikide aastaegade jaoks aksessuaarid, mõne jaoks ka riided on valmistatud ise või palutud valmistada (näiteks suve jaoks tegi Olga Tea Krek). 
...
Projekt ise räägib aastaaegadest. Igat aastaega kujutlen naisena. Neli erinevat naist, kes muutuvad vastavalt. Minu jaoks on tähtsamad märksõnad aastaaegade kohta: Talv kui lumi, jää, külm, valge, magav loodus ja lumekuninganna. Suvi kui soe, päike, rand, tuul ja Aphrodite. Kevad kui jumalanna Flora, külvamine, looduse ärkamine, õied, liblikad, noorus, värskus, uuenemine, koorumine. Sügis kui põllude harimine, saagi korjamine, leib, sammal, hapukurkide ja mooside varumine talveks, õunad. 

2018 aastal jõudsin teha ainult veel suve, kuni kevad hakkas väga kiiresti. Kevad ja Sügis teeme 2019a. Ettevalmistused juba tehtud ja kuupäevad planeeritud.
Seega kui keegi soovib lavastatud fotosessiooni, siis oleks tore kirjutada mulle 6 kuud enne. :)
Back to Top