Muusikaline suurlavastus “Ookean” räägib maailma hoidmisest, unistamisest, vabadusest ja aupaklikust suhtumisest elusse. See on audio-visuaalne vaatemäng, mis jutustab vee, tule koreograafia, kehakeele ning võimsa muusika kihtidega loo inimese panuse möödapääsmatusest.
Läänemeri, Emajõgi, Vaikne ookean – kui oskame näha ja julgeme vaadata, siis tunnistame, et me kõik oleme üks, ja rohkem meid ei olegi.
Vaid veerand meie hapnikust toodetakse vihmametsades - 70% ehk enamik tuleb ookeanist, mis on keskkondlikus plaanis järjemast suurema kaaluga. Umbes 3,5 miljardit inimest ei oma täna ligipääsu jäätmekäitlussüsteemidele, igal aastal jõuab ookeanidesse 8 miljonit tonni plastikut. Läänemeri on seejuures üks kõige tugevama inimmõju all olev meri maailmas.
Pildid on 14 juuli proovist.
Oli hea kogemus, ja isegi tutvusin Migueliga ise ja ta peale etendust kinkis mulle lilli :) Mega hea tunne, on ikka asuda lava peal ja meeskonnas, kunstnikutega.
Käisime Pirital Koristamas ka. Tegelikult on väga palju prügi igal pool. Nii, et kui saate siis korjata. 13-15 inimest käis tund aega ning korjasime suure kottitäie prügi. Nii, et tegelikult joosta paljajalu, eriti lastele, on ohtlik, kuna võid saada klaasi tükki talda.
Kohapeal oli keegi kuulus, kes elab Miamis ka muidu siis oli vist õhtuleht või postimees, kes käisid koos meiega koristamas. Küsisid minult telefoni ja ma saatsin neile pärast pilte. Võimalik, et kasutavad midagi.
Kell 11 oli juba mega palav, lausa higi voolab sellel ajal ja mina olin suure fotokottiga, korjasin prügi ja pildistasin ka, siis üks mees (väljaannest) tegi minust pilti, kuidas mina korjan prügi suure seljakottiga ja ütles, et mul on suur tahtejõud ja pühendumus. Tõesti on, kui ma midagi teen siis ma teen seda täiega ja keskendun asjale.
Mõni võib mõelda, et ma mingi firmajuht ja fotograaf, koristajaks läksin tasuta. Aga tegelikult ma korjan metsast ja mujalt ka prügi, kuna inimesed ju ei oska visata õigesse kohta, või ei hooli loodusest või pole prügikaste. Kõik võiksid aidata koristada planeeti ja pidevalt jälgida kuhu sa midagi viskad.
15 juuli kontserdi päev ja proov
Back to Top