Sain tavalises mullikiles+pakend+läbipaistev vaakum. Karp oli deformeeritud veidi. UV filter oli juba peal. Vaadates lensi näed mõnda defekti seespool. Klaasid puhtad. 

Objekti ja esiklaasi vahele jääb min. 4cm - kuigi sensori ja objekti vahel on ikka u.12-13cm. Laowa lehel on kirjas min. fookus distans 18.5cm - ei tea millise kaameraga küll või kuidas nad seda arvutavad. Minu omaga on igatahes väiksem objekti-sensori vaheline kaugus.  

Laowa ei saada sulle tracking nr. kui sa seda ei küsi. Variant II, et mina kaotasin selle ära kudagi. See on oluline, kui pakk saabub Eestisse, siis Tolliamet võib seda kinni pidada. Pidin Laowa käest küsima mis on tracking nr. , õnneks vastasid kiiresti. Kuna pidin tolliagentuuriga tegelema ja mul oli siis proovipiltide aeg viimasel hetkel.

CA: ma ütleks, et pole

Vignetting: päris suur neljast nurgast
Distortion: Pincushion ja vägagi nähtav
Sharpness: üsna terav, kuid manuaalselt on väga raske saada teravust. A7rII jaoks jääb veidi väheseks ilma valguseta. Valgusega väga terav, aga siiski kas tänapäeval saaks paremini?
Focus accuracy: oleneb sellest kas on tripod või mitte, kas oled stabiilne jne. Manuaalne.
Bokeh: mullikesed. Meyeriga ei saa võrrelda, aga siiski ilus.

Igatahes mulle väga meeldib. Hinna=kvaliteedi suhe on väga hea.

Lensi ma sain soetatud Laowa lehelt. Nendega peab olema küll ettevaatlikud tolli maksude pärast. Lens maksab meile (EU) jaoks umbes 465€, mitte 365€

Pilt ripatsist (Kristi Kogenbaum) tegin stakituna u. 7-11 pilti. Olen mõelnud makro raja (macro rail) peale aga pole ostnud, kuna tegelikult praegu pole nii väga vaja.


Lens
Lens
Lens pakendis
Lens pakendis
Sain kaasa UV filtri
Sain kaasa UV filtri
Pakend oli veidi kahjustatud
Pakend oli veidi kahjustatud
Bokeh
Bokeh
Back to Top