Mõtlesin, et koostaksin väikest nimekirja, kus annaksin mõned soovitused enda, kui fotograafi poolt, mida võiks meeles pidada enne fotosessioonile tulekut. Olgu see kas fantaasia või buduaari fotosessioon.

Kui tekivad küsimused, siis kindlasti kommenteerige postituse alla, eks?
Enne fotosessiooni:

1) Kui fotograaf pakub konsultatsiooni ehk kohtumist kliendiga siis kindlasti kasuta seda ära - kuna nii saame tuttavaks ja arutleme mida ja kuidas teha. Meie meeskond alati hoolitseb Teie eest!
2) Ma ei soovita süüa õhtul (peale kella 19) rasvast toitu ja makarone. Proovi vältida söömise ajal nuudleid, eriti kiirnuudleid. Samuti proovi vältida šokolaadi ja piimatooteid!
3) Joo rohkem gaseerimata vett! Soovitan juua keefiri hommikul ja õhtul!
4) Kui tekkis vistrik, siis kindlasti ära pigista või tee seda õigesti (kuidas pigistada vistrikke leiad internetis). Kui nahk on liiga viletsas seisus, siis pean seda tunde photoshopima, sellisel juhul võtan minuti hinda. 10 min tööd on 3.50 eurot
5) Enne fotosessiooni ära pidutse hommikuni ega joo palju alkohooli. Üldiselt eriti siidrit, õlu ja vein ärritavad nahka. Mõnikord šampus ja rum. Peaksin teadma, milline sinu nahk on.
8) Lõõgasta ennast vannis. Vee sisse võid natukene tilgutada õli või lisada ruse. Siledama naha jaoks kasuta kehakoorijat juba mõned päevad enne fotosessiooni.
9) Vajadusel raseeri oma keha! 
10) Hoolda oma küüsi! Kõik 20 :)
11) Hoia ennast! Selleks joo ingveri-sidruni teed ning pane soojalt riidesse. Soovitan iga päev juua ingverijooki, et oleksid tugevam. (Mina võtan iga päev ühe lonksu). Samuti kui haigus juba käes - siis alusta varakult raviga: näiteks soovitan juua lisaks teistele jookidele ka seda! Kui tunned, et kusagil puhub tuult siis pane aken kinni või panne sall kaela. Kliendipoolt tühistatud fotosessiooni broneeringu ettemaksu ei tagastata!
12) Ära päevita bikiinides ja kreemita liiga palju isepruunistava kreemiga.
13) Proovi tulla õigel ajal kohale või isegi natukene varem! Juhul kui tunned, et midagi on valesti helista fotograafile ja täpsusta! Kindlasti salvesta jumestaja ja fotograafi telefoni numbrid.
14) Ära värvi juukseid päev enne fotosessiooni, kuna siis juuksed ei ole loomulikud.

Järgmises postituses ma räägin fotosessiooni endast ja kuidas sa pilte kätte saad ja mis tingimustel võid neid kasutada (millised üldse variandid on).
See muidugi oleneb fotosessiooni stiilist ja mida meie soovime.

Back to Top