01.07.20
kell 13.05

Katse nr 2. Esimene oli 20 min tagasi, aga siis jooksis kokku :/

Igatahes, Fotopuhkus 2020 toimus 12-14juuni Mustjõe Kõrtsitalus.
Pärast veel käisin, seal üht pulma pildistamas. Oma esimest pulma, koos peoga ja laulatusega. Enne olid pigem registreerimised ja ilupildid, kuna koroona tõttu paljud pidi lükkama oma pulmi või peo kuupäevi järgmisse aastasse.

Oli kolm jumestajad, videograaf, kes ise ka poseeris :) 14 modelli või nii ja topelt kogust fotograafe :D
See oli minu juba neljas kord.

Enda esimene kord ma olin 85%modell ja 15% fotograaf. See oli aeg, kui rohkem poseerisin. Praegu ka püüan teha mõlemad. Oih, millega ma ainult ei tegele :=)

Kõigile soovitan praktiseerida poseerimist ja pildistamist, see on hea enesearengule ja teadmistele. Aga see ei tähenda, et sellest PEAB saama Teie töö. Oih, ei...Niisama- hobina ju võib.Enne sinna sõitmist mul oli enam-vähem plaan mida ja kellega teha, aga pärast elu pani kõik ise paika. 
Tänan!

Tegin kokku 1600 pilti ja mõned nendest on rasked photomanipulatsioonid, mida ma ise ei oska veel tehagi, seega nende piltidega võib minna päris kaua. Kohe hoiatan ette!
Tulles kohale koha hakkasin pildistama. Dokumenteerima, otsima detaile jne.
Otsisin nii shootide jaoks asukohti kui ka nende jaoks.

Mustjõe Kõrtsitalu tegi meile kahe tunnise ekskursiooni aladel. Nägime erinevaid huvitavaid asukohti ja kuulsime jutte, mida muidu poleks kuulnudki.

Tegelikult mulle meeldib üksinda ringi käia ilma et oleks giid, aga seekord ma mõtlesin, et parem käia teistega ringi. Nii palju meid ka nüüd ei olnud seal. Alguses oli rohkem aga pärast oli ainult 6-7 inimest, kuna osa läks midagi muud tegema.
Siin pildil oleme metsavenna puujuurte maa aluses kodus.
Otsisin inimest kes julgeks enda peale vaha tilgutada ja see oli vapper Yoko, kes sobis absoluutselt hästi sellesse seeriasse.

Mua: Anni Hallik
Modell: Yoko Tees
Assistent: Jakob Mellov
Back to Top