21. aprill 2018
Muidu ma ei mäleta väga oma elu, kuid oma fotosessioone ma ikka mäletan. Mõnda nii hästi, et isegi mäletan kuidas juhatasin ja mida ütlesin. Mitte kogu fotosessiooni vältel, kuid ikks üksikud laused.
Minu kontseptsioon oli teha Druide, kes oleks metsa ja looduse kaitsja. Tahtsin teha Photoshopi. Ja ühe pildiga sain hakkama. Tol ajal ma ei õppinud Photoshopi nagu praegu, pigem tahtsin saada ilusat ja muinasjutulist portreed. Värvikorrektsiooni tegin aastal 2021 märtsis. Enne oli veidi heledam ja ekrsam, kuid praegune emotsioon mulle meeldib rohkem.
Jakk on tehtud Eesti disaineri pool Svetlana Vronski.
Top, püksid ja saavad on modelli enda omad.
Ehted on jumestaja private kollektsioon. Jumestaja: Anna Murulauk
Stuffi, käepaelu, kõrvad, samblik, raamat, trumm, tossupommid on minu poolt.
Oli samuti teine fotograaf- assistent võtteplatsil, kes aitas ja pildistas.
Mäletan väga hästi, et tegime jumestuse minu kodus. Sõitsime Tädu Kuuses juurde, mis on Viimsis Nõmmelt. Jõudes kohale nägin, et ups! Jakk jäi koju :D Laps siis oli kolme kuune, eks pea oli nagu ta oli, unustasin palju asju ja midagi väga meeles ei püsinud. Pidime sõitma tagasi Nõmme ja siis uuesti Viimsi. Õnneks see oli TFP shoot.
Pidin improviseerima lokatsioonil, kuna vahepeal said poosid ja ideed otsa ja pea ei töödanud väga hästi.
Aga mõned laused nagu "Kujuta ette, et sa midagi kuulsid just metsas ja oled valvel kohe ära minema". See oli siis kui Lidia lamas maas ja vaatas tühja raamatut. 
Minu fotosessioonidel inimene alati näitleb, tegeleb emotsioonidega ja füüsilise trenniga :)
Modelli töö ei olegi lihtne, eriti siis kui sa väga pole poseerinud varem. Ole valmis, et sinu keha võib valutada järgmine päev.

Värvikorrektsiooniga

Lõpp- tulemus. Üks ripub minu seinal ja on ka minu väljaprinditud potfolios.

Back to Top