Mua: Liisu Mitman
Model: Kristiina
Idea/Photo: Elina Mellov
Video: Karaat films
Assistant: Helga-Liisa Oselin
Second Photographer: Marek Kusmin
Alustasime kell 19.00 Jooksin edasi tagasi, et teistele ust lahti teha.
Pildistamisega alustasime kusagil kell 21.30 ja lõpetasime üldse kell 1.30.
Kui tuli vaja värvi segada, siis...ma unustasin topsikuid koju. OMG! nagu ma neid vaatasin mitu korda, arvasin, et nad on pakitud, aga ei olnud, aga noh...sai kasutada purke ja taarat mida stuudios oli. 
Sättisin valgust. Proovisin, ei meeldinud. Siis tuli Marek abiks. Aitas valgustada tausta. Tahtsin algusest peale proovida beaty dishi, mis seest on valget värvi, mitte hõbedane. Teadsin, et kasutan kontuuri valgust ja tausta valgust, aga alguses panin modelli taha flashi. See valgus ei meeldinud, aga siis Marek liigutas relfektoriga välku eemale ja suunas seina. Siis oli parem tulemus. All pool lisan pildi meie valgusest ja stseenist.
Värvi segasin kartutärklisega, oli kaasas ka fluid acrylics medium, mis paneb akrüüli rohkem voolama, aga see ei olnud väga naha sõbralik, püüdsin ikka võimalikult vähe seda kasutada. Kohe kui värv hakkas vähegi kuivama, modell läks maha pesema. Aktüül pole ikka kõige nahasõbralikum värv. Järgmine kord proovime kasutada kehavärve. Leidsin kusagil netis lingi ja saatsin jumestajale, milliseid värve pigem kasutada.
Õnneks modellil oli kõik hästi nahaga, aga küll see kartulitärliks seistes muutub tükkiliseks ja seda on väga näha pildil.
Video by Karaat Films
Jääme ootama ka Mareki pilte ja korraldan uusi põnevaid fotosessioone 2021 aastal. Juba koostan To do list, mida pean kindlasti ära tegema. Eks see aasta tuleb veel tegusam.